Informácie o prudukte:
Kategória: Volejbalové míče
Výrobca:Mikasa
Cena:58.19 €

Volejbalový lopta Mikasa VLS300 MIKASA predstavuje novú loptu pre plážový volejbal, dôstojného nástupcu legendárneho modelu VLS200, ktorý poznáme zo všetkých významných svetových súťaží, vrátane olympijských hier. Tento nový model bol v minulých dňoch schválený ako oficiálny beach volejbalová lopta FIVB. Lopta VLS300 sa predstavuje touto významnou charakteristikou: Výrazný desetipanelový dezén - Po mesiacoch vývoja bol zvolený, dnes už schválený, 10-ti panelový oficiálna lopta FIVB pre plážový volejbal. Jeho konštrukciu tvoria jedinečný zakrivený panel vytvorený firmou MIKASA. Jeho prednosťou je extrémne dobrá viditeľnosť pre obe strany - hráčov i divákov. "Softovější" pocit VLS300 je vyrobený z novo vyvinutého, jemnejšieho povrchového materiálu, ktorý pôsobí v rukách počas hry pohodlnejšie. Jednoduchšie pri ovládaní - Výhodou nového softového materiálu je ľahšie ovládanie lopty pri hre. Zlepšená odolnosť proti vode - Vnútorná strana panelov je upravená gumovým náterom, ktorý zlepšuje odolnosť VLS300 proti vode a vlhkosti v porovnaní s tradičnými šitými beach volejbalovými loptami. Dokonca aj pri silnom daždi zostáva VLS300 v hmotnostnom limite stanoveným FIVB. Panely vystužené textilom - Spodná strana jednotlivých panelov je vystužená dvojvrstvovým materiálom, špeciálne vyvinutým firmou MIKASA. Výsledkom je lepšia tvarová trvanlivosť lopty v porovnaní s tradičnými beach volejbalovými loptami. Volejbal » Volejbalové lopty » Volejbalový lopta Mikasa VLS300


 • Lopta MOLTEN MBVBM-Beach Master
  Lopta MOLTEN MBVBM-Beach Master

  Lopta MOLTEN MBVBM-Beach Master lopta zo syntetickej PU kože ručne šitý so špeciálnou povrchovou úpravou vodeodolný s parametrami..

  63.86 €
 • Lopta MOLTEN BV2500-FOR
  Lopta MOLTEN BV2500-FOR

  Lopta MOLTEN BV2500-FOR lopta zo syntetickej PVC kože ručne šitý vodeodolný s parametrami FIVB určený pre výkonnostný a..

  25.30 €
 • Lopta MOLTEN V5M5500
  Lopta MOLTEN V5M5500

  Lopta MOLTEN V5M5500 Lopta z pravej kože najvyššej kvality, vyrobený patentovanou technológiou "Sensi Touch", design Flistatec, homologovaný..

  108.43 €
 • Lopta MOLTEN V1M300
  Lopta MOLTEN V1M300

  Lopta MOLTEN V1M300 volejbalový maskot šitý priemer 15 cm Volejbal » Volejbalové lopty » Lopta MOLTEN V1M300..

  11.65 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb