Informácie o prudukte:
Kategória: Turistické variče
Výrobca:Jetboil
Cena:161.93 €

Varič Jetboil MiniMo yama Prepracovaný varný systém od Jetboilu určený nielen k rýchlemu ohrevu vody, ale aj na varenie v prírode. Spoľahlivý, bezpečný a neuveriteľne kompaktný varný systém, ktorý nie je určený ako väčšina ostatných systémov od Jetboilu len k rýchlemu ohrevu vody, ale aj na varenie v prírode. O pohodlné varenie sa stará predovšetkým horák minima s veľmi jemnou reguláciou plynu, kovové madlo nádoby a tiež nízka výška nádoby, vďaka ktorej sa z nádoby lepšie jej. Samozrejmosťou je tiež minimálna spotreba plynu a kompaktnosť systému. Všetky súčasti sa jednoducho zmestia do varnej nádoby a nezaberú žiadne zbytočné miesto v batohu. Nádoba sedí pevne na variči, takže nehrozí žiadne náhodné vyliatie. Tepelný výmenník na dne nádoby, ktorý firma Jetboil vymyslela, výrazne zabraňuje úniku tepla a zvyšuje účinnosť variča a znižuje spotrebu plynu. Nový regulátor tlaku má primárne 2 hlavné prednosti oproti ostatným, neregulovaným varičom - zaisťuje stále rovnaký výkon až do poslednej kvapôčky plynu a tiež zaisťuje bezproblémový a úsporný chod vo vyšších nadmorských výškach. Iné, neregulované variča strácajú tlak z kartuší vplyvom nižšieho atmosferického tlaku. Nový ventil a regulátor tlaku pre najjemnejšiu reguláciu horáka a čo najmenšiu spotrebu plynu Kovová rukoväť pre ľahkú manipuláciu ako pri varení tak pri jedle Plastové viečko (náustok / nalévátko / možnosť caffetierie). Neoprénový obal pre menšiu stratu tepla a ľahšiu manipuláciu Plastový kalíšok kryjúca horák, využiteľný ako nádoba na pitie / jedlo. Trojnožka pre stabilitu a izoláciu kartuše. Piezo zapaľovanie Nepotrebujete špeciálny plyn - varič je na klasický skrutkovacie závit Hmotnosť: 415 g Objem nádoby: 1,0 l Uvedenie 0,5 litra vody do varu: 2 min 15 s (Priemerný čas pri použití kartuší Jetboil) Na 100 g kartuši možno uvariť až 12 litrov vody Hmotnosť stabilizačný trojnožky pod kartuš aj: 27 g Rozmery: 127 mm x 152 mm Outdoor vybavenie » Turistické variče » Varič Jetboil MiniMo yama


 • Varič Jetboil MiniMo Realtree camo
  Varič Jetboil MiniMo Realtree camo

  Varič Jetboil MiniMo Realtree camo Prepracovaný varný systém od Jetboilu určený nielen k rýchlemu ohrevu vody, ale aj na varenie v prírode. ..

  172.61 €
 • Campingový varič CADAC POLARIS 903107
  Campingový varič CADAC POLARIS 903107

  Campingový varič CADAC POLARIS 903107 Praktický, prenosný pomocník určený pre vysokohorské podmienky pri horolezectve a extrémnej..

  39.76 €
 • Campingový varič CADAC PRO STOVE 903102
  Campingový varič CADAC PRO STOVE 903102

  Campingový varič CADAC PRO STOVE 903102 Prakotický, prenosný pomocník určený pre domáce použitie, kempovanie, rybárčenie alebo..

  16.02 €
 • Varič MSR Reactor 1.0 L Stove System 06899
  Varič MSR Reactor 1.0 L Stove System 06899

  Varič MSR Reactor 1.0 L Stove System 06899 Reactor vďaka špeciálnej technológii magnéziovej peny využívává sálavé teplo, ktoré je..

  194.82 €
 • Varič MSR XGK EX 06639
  Varič MSR XGK EX 06639

  Varič MSR XGK EX 06639 Nový XGK EX z tohto odkazu vychádza. Dokáže spaľovať viac druhov palív ako ktorýkoľvek iný varič, je opatrený..

  170.60 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb