Informácie o prudukte:
Kategória: Turistické variče
Výrobca:Jetboil
Cena:160.08 €

Varič Jetboil MicroMo Carbon Prepracovaný varný systém od Jetboilu určenýnejenom k rýchlemu ohrevu vody, ale aj na varenie v prírode. Spoľahlivý, bezpečný a neuveriteľne kompaktný varný systém, ktorý nie je určený ako väčšina ostatných systémov od Jetboilu len k rýchlemu ohrevu vody, ale aj na varenie v prírode. O pohodlné varenie sa stará predovšetkým horák MICROMAT s veľmi jemnou reguláciou plynu a kovové madlo nádoby. Samozrejmosťou je tiež minimálna spotreba plynu a kompaktnosť systému. Všetky súčasti sa jednoducho zmestia do varnej nádoby a nezaberú žiadne zbytočné miesto v batohu. Nádoba sedí pevne na variči, takže nehrozí žiadne náhodné vyliatie. Tepelný výmenník na dne nádoby, ktorý firma Jetboil vymyslela, výrazne zabraňuje úniku tepla a zvyšuje účinnosť variča a znižuje spotrebu plynu. MICROMAT sa od variča Jetboil minima líšia predovšetkým nižšou hmotnosťou, objemom a tvarom nádoby a teda lepšie skladnosťou. Stály výkon až do poslednej kvapôčky plynu! Nový regulátor tlaku má primárne 2 hlavné prednosti oproti ostatným, neregulovaným varičom - zaisťuje stále rovnaký výkon až do poslednej kvapôčky plynu a tiež zaisťuje bezproblémový a úsporný chod vo vyšších nadmorských výškach. Iné, neregulované variča strácajú tlak z kartuší vplyvom nižšieho atmosferického tlaku. Nový ventil a regulátor tlaku pre najjemnejšiu reguláciu horáka a čo najmenšiu spotrebu plynu Kovová rukoväť pre ľahkú manipuláciu ako pri varení tak pri jedle Plastové viečko (náustok / nalévátko / možnosť caffetierie). Neoprénový obal pre menšiu stratu tepla a ľahšiu manipuláciu Plastový kalíšok kryjúca horák, využiteľný ako nádoba na pitie / jedlo. Trojnožka pre stabilitu a izoláciu kartuše. piezo zapaľovanie Nepotrebujete špeciálny plyn - varič je na klasický skrutkovacie závit Hmotnosť: 340 g Objem nádoby: 0,8 l Rozmer: 106 mm x 165 mm Var 0.5l vody: 2 min 15 s (Priemerný čas pri použití kartuší Jetboil) Na 100 g kartuši možno uvariť až 12 litrov vody Hmotnosť stabilizačný trojnožky pod kartuši: 27 g Outdoor vybavenie » Turistické variče » Varič Jetboil MicroMo Carbon


 • Závesný držiak Jetboil Hanging Kit
  Závesný držiak Jetboil Hanging Kit

  Závesný držiak Jetboil Hanging Kit Veľa ľudí má skúsenosti s tým, že v prípade varenia na zemi či v stane a tak podobne si do variča..

  36.83 €
 • Varič MSR DragonFly 06644
  Varič MSR DragonFly 06644

  Varič MSR DragonFly 06644 varič má dva regulačné ventily, ktoré umožňujú dokonalú reguláciu plameňa DragonFly umožňuje pomalé..

  151.08 €
 • Varič MSR WindBurner 1,8 l Stove System 07299
  Varič MSR WindBurner 1,8 l Stove System 07299

  Varič MSR WindBurner 1,8 l Stove System 07299 Skrýva v sebe technológiu úspešného modelu REACTOR, kde variči nehorí plameňom, ale..

  165.54 €
 • Varič MSR Reactor 1.0 L Stove System 06899
  Varič MSR Reactor 1.0 L Stove System 06899

  Varič MSR Reactor 1.0 L Stove System 06899 eactor vďaka špeciálnej technológii magnéziovej peny využíva sálavé teplo, ktoré je..

  194.82 €
 • Varič Coleman FyrePower Alpine
  Varič Coleman FyrePower Alpine

  Varič Coleman FyrePower Alpine Pohodlné piezo zapaľovanie a integrované závetrí zaručujú bezproblémové varenie aj vo väčších..

  46.95 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb