Informácie o prudukte:
Kategória: Turistické variče
Výrobca:Jetboil
Cena:129.80 €

Varič Jetboil Flash s coffee pressem Plynový varič, alebo skôr rýchlovarná kanvica určená pre všetkých outdoorových nadšencov aj nováčikov. Skvelá pre aktivity vo voľnej prírode, ako je táborenie, vodáctvo, pešia turistika, cykloturistika, lyžovanie, rybárčenie, výlety autom aj na motorke a mnoho ďalších. Flash je jedinou a najlepšou voľbou, pre tých, ktorí si svojou aktivitu chcú naozaj užiť. Revolučný spôsob varenia na cestách - rýchlo a jednoducho! Stačí jeden klik integrovaného zapaľovače a za 2 minúty máte horúcu vodu. Najlepší spôsob, ako si na cestách pripraviť horúcu vodu pre čaj, kávu, dehydratovanú stravu či čokoľvek iné. Na jednu 100g plynovú kartušu s Jetboil Flash uvaríte až 12l horúcej vody! Vďaka patentovanému spôsobu rozvodu tepla od horáku vďaka systému FluxRing je Jetboil Flash jedným z najefektívnejších varičov na trhu. Varná nádoba s FluxRing® systémom - na nej neoprénový izolačný obal s úchytom a gélový indikátor teploty Horák s piezo zapaľovaním a reguláciou plameňa Viečko sa lievikom pre ľahké pitie priamo z nádoby Plastový kryt tepelného výmenníka slúžiaci aj ako hrnček a odmerka Skladacia trojnožka pre lepšiu stabilitu Skladací coffee press pre prípravu čerstvej kávy Var 0.5l vody: 2 minúty Pozrite sa na video. Outdoor vybavenie » Turistické variče » Varič Jetboil Flash s coffee pressem


 • Varič Pinguin Aura blue
  Varič Pinguin Aura blue

  Varič Pinguin Aura blue Integrovaný tepelný výmenník a horák s obmedzeným výkonom maximalizujú efektivitu prenosu tepla čím šetrí plyn..

  67.99 €
 • Set variče Campingaz Twister Plus PZ kartuša CV 300
  Set variče Campingaz Twister Plus PZ kartuša CV 300

  Set variče Campingaz Twister Plus PZ + kartuša CV 300 Set turistického variče Campingaz Twister Plus a kartuše CV 300.Turistický kartušový..

  30.68 €
 • Varič Jetboil Joule
  Varič Jetboil Joule

  Varič Jetboil Joule Varný systém Jetboil Joule je prevratnou novinkou! Outdoorový Varič určený pre ohrev tekutín ii vo veľmi ťažkých..

  246.39 €
 • Varič Jetboil MiniMo carbon
  Varič Jetboil MiniMo carbon

  Varič Jetboil MiniMo carbon Prepracovaný varný systém od Jetboilu určený nielen k rýchlemu ohrevu vody, ale aj na varenie v prírode. ..

  166.22 €
 • Varič Jetboil MiniMo Realtree camo
  Varič Jetboil MiniMo Realtree camo

  Varič Jetboil MiniMo Realtree camo Prepracovaný varný systém od Jetboilu určený nielen k rýchlemu ohrevu vody, ale aj na varenie v prírode. ..

  172.61 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb