Informácie o prudukte:
Kategória: Turistické variče
Výrobca:Jetboil
Cena:126.47 €

Varič Jetboil Flash Realtree Plynový varič, alebo skôr rýchlovarná kanvica určená pre všetkých outdoorových nadšencov aj nováčikov. Skvelá pre aktivity vo voľnej prírode, ako je táborenie, vodáctvo, pešia turistika, cykloturistika, lyžovanie, rybárčenie, výlety autom aj na motorke a mnoho ďalších. Flash je jedinou a najlepšou voľbou, pre tých, ktorí si svojou aktivitu chcú naozaj užiť. Revolučný spôsob varenia na cestách - rýchlo a jednoducho! Stačí jeden klik integrovaného zapaľovače a za 2 minúty máte horúcu vodu. Najlepší spôsob, ako si na cestách pripraviť horúcu vodu pre čaj, kávu, dehydratovanú stravu či čokoľvek iné. Na jednu 100g plynovú kartušu s Jetboil Flash uvaríte až 12l horúcej vody! Varná nádoba s FluxRing® systémom - na nej neoprénový izolačný obal s úchytom a gélový indikátor teploty Horák s piezo zapaľovaním a reguláciou plameňa Viečko sa lievikom pre ľahké pitie priamo z nádoby Plastový kryt tepelného výmenníka slúžiaci aj ako hrnček a odmerka Skladacia trojnožka pre lepšiu stabilitu Hmotnosť: 400 g Objem nádoby: 1 liter Rozmer: 104 mm x 180 mm Var 0.5l vody: 2,5 minúty Pozrite sa na video. Outdoor vybavenie » Turistické variče » Varič Jetboil Flash Realtree


 • Varič Jetboil Flash Forest
  Varič Jetboil Flash Forest

  Varič Jetboil Flash Forest Plynový varič, alebo skôr rýchlovarná kanvica určená pre všetkých outdoorových nadšencov aj nováčikov...

  122.77 €
 • Varič Jetboil MicroMo Scales
  Varič Jetboil MicroMo Scales

  Varič Jetboil MicroMo Scales Prepracovaný varný systém od Jetboilu určenýnejenom k rýchlemu ohrevu vody, ale aj na varenie v prírode. ..

  160.08 €
 • Varič Jetboil MicroMo Carbon
  Varič Jetboil MicroMo Carbon

  Varič Jetboil MicroMo Carbon Prepracovaný varný systém od Jetboilu určenýnejenom k rýchlemu ohrevu vody, ale aj na varenie v prírode. ..

  160.08 €
 • Závesný držiak Jetboil Hanging Kit
  Závesný držiak Jetboil Hanging Kit

  Závesný držiak Jetboil Hanging Kit Veľa ľudí má skúsenosti s tým, že v prípade varenia na zemi či v stane a tak podobne si do variča..

  36.83 €
 • Varič MSR DragonFly 06644
  Varič MSR DragonFly 06644

  Varič MSR DragonFly 06644 varič má dva regulačné ventily, ktoré umožňujú dokonalú reguláciu plameňa DragonFly umožňuje pomalé..

  151.08 €
 • Varič MSR WindBurner 1,8 l Stove System 07299
  Varič MSR WindBurner 1,8 l Stove System 07299

  Varič MSR WindBurner 1,8 l Stove System 07299 Skrýva v sebe technológiu úspešného modelu REACTOR, kde variči nehorí plameňom, ale..

  165.54 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb