Informácie o prudukte:
Kategória: Stany
Výrobca:Zajo
Cena:340.12 €

Stan Zajo Lofoten 2 Saffron Lofoten 2 používa hybridný tunel-kupoly model. Tunelová konštrukcia poskytuje väčší využiteľný priestor a kopulové konštrukcia poskytuje väčšiu statickú silu. Lofoten 2 je vynikajúci všestranný stan pre dobrodruhov, horolezcov, púštne cestovateľov, diaľkové lyžiarov a pre polárne expedície, ktorých absolútna priorita je pevnosť. Jeho jednoduchosť, pevnosť a priestrannosť osloví aj cestovateľov na dlhých výletoch v odľahlých lokalitách a drsných podmienkach, a najmä tých, ktorí radi cestujú do neprebádaných oblastí. Dvoje dvere, dve štedré predsiene a veľké nepremokavé sieťované vetranie, ktoré sú prístupné z vnútra, spolu s jeho statickú pevnosťou, ho robí výborným aj ako stan základného tábora. Vďaka svojej silnej konštrukcii, stan vydrží aj najdivokejšie počasie a najťažšie sneženie. Štyri tyče pretínajúce sa v piatich bodoch vytvárajú neuveriteľne silnú konštrukciu. Systém krátkych rukávov a klipov uľahčuje stavanie stanu a dokonca aj vo veterných podmienkach to zvládne iba jedna osoba. Samonosná hybridný tunelová a kupolovité konštrukcie. 2 predsiene. 1 vnútorný stan. 1 vonkajšie stan. 2 vchody. 2 zvnútra uzatvárateľné vetracie otvory. Zvnútra uzatvárateľný a nastaviteľný vetrací otvor na streche stanu. Vnútorné úložné vrecká. Očká a lanka na zavesenie bielizne a lampy. Spevnené namáhané časti. Kolíky a šnúry sú súčasťou balenia. Reflexné prvky na šnúrach. Dvojité dvere vnútorného stanu so sieťkou proti hmyzu. Nepremokavé podlepené švy. Vyvýšený okraj podlahy. Rolovacie obal. Možnosť použitia dvojnásobného počtu tyčí na dosiahnutie extra pevnosti. Vonkajší stan: ľahký. odolný materiál odolný voči UV žiareniu (210T Polyester. Vodný stĺpec: 8 000 mm). Vnútorný stan: priedušný a rýchlo-schnúce materiál s vodoodpudivou úpravou (Polyester 190T). Podlaha: ľahký. odolný materiál (190T. Vodný stĺpec: 10 000 mm). Konštrukcia: 4 x Yunan 7001 T6 duralové tyče zaisťujú stabilitu a flexibilitu. Rozmery vnútorného stanu: [D x Š x V] 210 x 130 x 100 cm Hĺbka predsiene: 105 cm Rozmery vonkajšieho stanu: [D x Š x V] 430 x 140 x 105 cm Minimálna váha: 2990 g Materiál: RainXpert, Expedition tent, Yunan W / P podlaha: 10000 mm W / P vrchná vrstva: 8000 mm počet osôb: 2 Váha: 4000 g Vrchná vrstva: 100% Polyester + PU Vnútorná vrstva: 100% Polyester + W / R Podlaha: 100% Nylon Taffeta + PU Konštrukcia: 4 x Yunan 7001 T6 dural Zbalené: 48 x 21 cm Stany » Malé stany (1-2 osoby) » Stan Zajo Lofoten 2 Saffron


 • Stan Yate Summer Fest
  Stan Yate Summer Fest

  Stan Yate Summer Fest Jednoplášťový stan pre 2 osoby so samonosnou konštrukciou. Stan je určený pre letné kempovanie, na záhradu atď. Nie..

  20.60 €
 • Stan Yate Tramp
  Stan Yate Tramp

  Stan Yate Tramp Dvojplášťový stan s apsidou pre 2 - 3 osoby so samonosnou konštrukciou vhodný pre kempovanie a turistiku. Odolnosť proti..

  52.41 €
 • Stan Husky Brim 4-6
  Stan Husky Brim 4-6

  Stan Husky Brim 4-6 Krížová konštrukcia tohto rodinného stanu zaisťuje veľmi vysokú stabilitu a odolnosť proti poveternostným podmienkam a..

  288.83 €
 • Stan Fjord Nansen Lima II
  Stan Fjord Nansen Lima II

  Stan Fjord Nansen Lima II Stan je vhodný pre bežné kempovanie v nenáročných podmienkach. Hmotnosť: 3,0 kg Výška spálne: 100 cm Rozmery..

  114.06 €
 • Stan Fjord Nansen Pro III
  Stan Fjord Nansen Pro III

  Stan Fjord Nansen Pro III Dvojvchodový stan vhodný pre expedície. Stan je prispôsobený svojou konštrukciou do obtiažnych poveternostných..

  287.71 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb