Informácie o prudukte:
Kategória: Stany
Výrobca:Coleman
Cena:437.31 €

Stan Coleman Da Gama 5 Dve oddelené spálne s veľkými zatemnitelnými oknami a plne integrovanou podlahou zaručí dokonalé súkromie a priestor takmer ako doma. Vďaka predtvarovanými oceľovým tyčiam sa stan rýchlo stavia a navyše ponúka prepojiteľnosť spální, veľkú predsienku a možnosť dokúpiť priestranný prístavok, zväčšujúceho úžitkový priestor. Vonkajší stan: polyester Taffeta 68D, PU záter 3000 mm, podlepené švy Vnútorný stan: priedušný polyester + jemná sieťovina Podlaha: polytethylen, plne všitá Konštrukcia: oceľová 19 mm Rozmery zbaleného stanu: 74 x 33 cm Hmotnosť: 20,97 kg Stany » Rodinné stany (5 a viac osôb) » Stan Coleman Da Gama 5


 • Stan Husky Falcon 2 zelený
  Stan Husky Falcon 2 zelený

  Stan Husky Falcon 2 zelený V dvoch sa to vždy lepšie ťahá a stan Falcon je pre výpravu práve v tomto počte skvelou voľbou. Najviac ho..

  192.45 €
 • Stanové prúty Husky Sawaj 3
  Stanové prúty Husky Sawaj 3

  Stanové prúty Husky Sawaj 3 Stanové prúty ku stanu Sawaj 3 sú vyrobené z odľahčeného duralu, čo zaisťuje ich nízku hmotnosť a potom aj..

  40.16 €
 • Stan Trimm Forester
  Stan Trimm Forester

  Stan Trimm Forester Vysokú stabilitu vo vetre zaistuje dôsledná konštrukcie krížená v dvoch bodoch. Podlepené švy. Materiál: ..

  103.10 €
 • Stan Trimm Enduro
  Stan Trimm Enduro

  Stan Trimm Enduro Vďaka svojej konštrukcii zaisťuje dokonalý komfort pre štvoricu užívateľov. Stan ENDURO má 2 vchody a predsiene. Vchody..

  183.65 €
 • Stan Pinguin Vega Extreme Green
  Stan Pinguin Vega Extreme Green

  Stan Pinguin Vega Extreme Green Je horskú variantom obľúbeného a mimoriadne tuhého stanu Vega. Počet osôb: 2 Počet vchodov: 2 Typ:..

  320.88 €
 • Stan Pinguin Vega Extreme Orange
  Stan Pinguin Vega Extreme Orange

  Stan Pinguin Vega Extreme Orange Je horskú variantom obľúbeného a mimoriadne tuhého stanu Vega. Počet osôb: 2 Počet vchodov: 2 Typ:..

  320.88 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb