Informácie o prudukte:
Kategória: Volejbalové doplňky
Výrobca:Spokey
Cena:96.71 €

Kompresor Spokey CAMPO Určený pre pumpovanie lôpt, matracov, duší či automobilových pneumatík. Umožňuje pumpovanie v každých podmienkach aj bez prístupu k sieti. Vybavený úchytkou pre jednoduchšie prenášanie. V balení štyri koncovky. Počas nabíjania batérie nie je možné kompresor používať. Kompresor je možné znovu použiť až po opätovnom nabití. Maximálny tlak: 160 PSI / 11,03 BAR Možnosť nabíjania v aute alebo pri zapojení do zásuvky 230 V. Káble pre zapojenie sú súčasťou kompresora. 4 koncovky v balení Indikátor stavu batérie. Napätie: 12 V Vstavaná batéria: 3,2 Ah Max prúd: 10 A Certifikát: CE Príslušenstvo k loptám » Pumpy, kompresory » Kompresor Spokey CAMPO


 • Nohejbalová sieť EXTRA LIGA
  Nohejbalová sieť EXTRA LIGA

  Nohejbalová sieť EXTRA LIGA Nohejbalová sieť je určená pre vysokú záťaž v klubových, národných i medzinárodných súťažiach Rozmer:..

  116.06 €
 • Lajny volejbal Beach SPORT ukotvenie disky
  Lajny volejbal Beach SPORT ukotvenie disky

  Lajny volejbal Beach SPORT ukotvenie disky Rozmer: - dĺžka x šírka - 16x8, šírka popruhu 50mm Zloženie: - tkaný PP polypropylénový popruh,..

  39.76 €
 • Volejbalová sieť Beach SPORT
  Volejbalová sieť Beach SPORT

  Volejbalová sieť Beach SPORT Zloženie: - PE-polyetylénová sieť čiernej farby, veľkosť oka 100mm, sila 3mm - sieť je obšitá po obvode..

  104.02 €
 • Volejbalová sieť EXTRA LIGA
  Volejbalová sieť EXTRA LIGA

  Volejbalová sieť EXTRA LIGA Sieť je určená pre vysokú záťaž, v klubových, národných i medzinárodných súťažiach. Rozmer: - dĺžka..

  132.13 €
 • Volejbalová sieť Joerex CX 602
  Volejbalová sieť Joerex CX 602

  Volejbalová sieť Joerex CX 602 páska silon farba zelená Rozmer 9,5 x 1 m Príslušenstvo k loptám » Siete » Volejbalová sieť Joerex..

  16.02 €
 • Yate Chránič kolien FINALE biela červená 234
  Yate Chránič kolien FINALE biela červená 234

  Yate Chránič kolien FINALE biela / červená 234 Volejbalové kolenné chrániče Volejbal » Kolenačky » Yate Chránič kolien FINALE biela /..

  22.21 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb