Informácie o prudukte:
Kategória: Zimní brusle
Výrobca:Tempish
Cena:66.22 €

Hokejové Korčule Tempish Ultimate SH 30 Junior Konštrukcia korčule dobre znáša pravidelnú záťaž a je prispôsobená nárokom aktívnych hráčov. Hokejová komplet je osadený korčúľ TEMPISH 7000. Ostrie korčule má štandardné kolísku sa so štandardne dlhú rovno strednou časťou. Jedná sa o univerzálnej tvar noža, ktorý používa prevažná väčšina hokejových hráčov. Anatomický tvar sendvičové škrupiny s využitím technológie LAYERS MEMORY OPTIMAL FIT v oblasti členkov a Achillovej šľachy s použitou bandážou s pamäťou EASY FIT a CLEERON MEMORY v dvoch vrstvách sa ochotne prispôsobí tvaru chodidla a zaistí pohodlný pocit pri hre s vysokou úrovňou ovládania korčule. Nová anatomicky tvarovaný plastová špica topánky z materiálu Dupont chráni bezpečne chodidlo a vypĺňa optimálne vnútorný priestor topánky vrátane prechodu na vnútornej výstelky topánky. Stredne vystužený a anatomicky tvarovaný jazyk chráni dostatočne chodidlo hráčov a nijako ho neobmedzuje v pohybe. Vysokopevnostné šnúrky sú odolné proti opotrebeniu oterom a umožňujú dotiahnutie skeletu topánky k chodidlu podľa individuálnych požiadaviek každého hráča. Pevnosť celého kompletu zvyšuje tenká podošva z extra tvrdého a húževnatého nylonu. Veľkosť: 33 - 37 Hokej » Hokejové korčule » Hokejové Korčule Tempish Ultimate SH 30 Junior


 • Korčule Tempish NEO-X ICE
  Korčule Tempish NEO-X ICE

  Korčule Tempish NEO-X ICE Mäkká rýchloschnúci výstelka zaisťuje pohodlie detskej nohy. Vnútorná topánka je dobre anatomicky tvarovaná,..

  51.77 €
 • Korčule Bauer Silver Rocket Skate Yth
  Korčule Bauer Silver Rocket Skate Yth

  Korčule Bauer Silver Rocket Skate Yth Korčule je vyrobená z pevného nylonu, ktorý chráni nohu proti vonkajšiemu poškodeniu Konštrukcia..

  55.82 €
 • Hokejové korčule Spokey AVALANCHE
  Hokejové korčule Spokey AVALANCHE

  Hokejové korčule Spokey AVALANCHE Korčule sú vyrobené z kvalitných a vysoko odolných materiálov, ktoré zaisťujú stabilitu nohy, kvalitný..

  59.84 €
 • Dámske korčule Spokey PARIS
  Dámske korčule Spokey PARIS

  Dámske korčule Spokey PARIS Kvalitný oceľový nôž je zárukou výborných jazdných vlastností. Vďaka robustnému šnurovanie možno..

  48.55 €
 • Hokejové korčule Spokey EVO 1.5.
  Hokejové korčule Spokey EVO 1.5.

  Hokejové korčule Spokey EVO 1.5. Trojdielny skelet. Zapínanie na suchý zips, šnurovanie a klips zvyšujú stabilitu kĺbu a lepšiu fixáciu..

  55.90 €
 • Hokejové Korčule Tempish Ultimate SH 30
  Hokejové Korčule Tempish Ultimate SH 30

  Hokejové Korčule Tempish Ultimate SH 30 výkonnostný a amatérsky šport. Konštrukcia korčule dobre znáša aj vyšší pravidelnú záťaž a..

  71.85 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb