Informácie o prudukte:
Kategória: Čelovky
Výrobca:Petzl
Cena:100.48 €

čelovka Petzl Reactik + Orange E95 HMI Tento model ponúka outdoorovým entuziastům kompaktný, inteligentný, pripojiteľné a dobíjacie riešenie ich svietidla. Vďaka aplikácii MyPetzl Light môže užívateľ kedykoľvek cez svoj chytrý telefón kontrolovať stav akumulátora a zostávajúcu dobu svietenia, upravovať nastavenie výkonu a výdrže za pochodu, meniť režimy podľa práve vykonávané aktivity. Môže si jednoducho stiahnuť profily pripravené pre trailrunning, mountaineering, trekking, kempovanie, alebo si môže vytvoriť vlastné profily podľa potreby. Nastaviteľný tvar kužeľa, výdrže a svietivosti pomocou aplikácie MyPetzl Light pre chytré telefóny a tablety (zdarma na stiahnutie na Apple Store a Play Store): - Ukazovateľ zostávajúcej energie a doby svietenia - Nastavenie svietivosti, alebo výdrže - Aktivovanie a zmena profilu podľa danej aktivity - Štyri prednastavené profily v aplikácii MyPetz Light (trailrunning, mountaineering, trekking, backpacking) - Pripojiteľná cez Bluetooth (možnosť deaktivácie) Dlhšia výdrž, pohodlné osvetlenie a minimálnu nutnosť manipulácia vďaka technológii Reactive Lighting: - Senzor automaticky nastaví svietivosť a optimalizuje výdrž - V závisloti na zvolenej výdrži (2,5h, 5h, 10h) sa svietivosť sama automaticky upraví v troch režimoch: MAX POWER, STANDARD, MAX AUTONOMY Senzor je možné deaktivovať a svietidlo prepnúť do režimu CONSTANT LIGHTING, svieti po celý čas stále rovnako. Svietidlo má kombinovaný kužeľ svetla so širokým kužeľom pre osvetlenie blízkeho okolia a úzkym zaostreným kužeľom pre ďaleký dosvit. Zosilňovač výkonu BOOST slúži pre krátkodobé zosilnenie svietivosti na maximálny možný výkon. Režim červeného svetla pre nenápadné nočné videnie. Funkcia zámku LOCK, ktorá zabraňuje nechcenému zapnutiu svietidla v batohu. Dobíjacie Li-Ion akumulátor 1800mAh: - Dobíjanie pomocou štandardného mikro USB portu - Indikátor stavu dobíjania / vybíjanie - Akumulátor je možné nahradiť zadným dielom na klasické batérie (nie je súčasťou balenia) Umývateľný elastický pásik rozdelený do dvoch pruhov pevne drží svietidlo na hlave aj pri dynamických pohyboch. Odolná nepriaznivému počasiu: IP X4 Počet LED: 3 (2 číre 1 červená) Režim svietenia: programovateľná Doba svietenia: 2 - 15 h Dosvit: 30 - 110 m Svetelný výkon: 30 - 240 lm Hmotnosť: 115 g Zdroj: Li-Ion Kapacita: 1800mAh Certifikácia: CE, FCC, IC, ARIB Outdoor vybavenie » Čelovky » čelovka Petzl Reactik + Orange E95 HMI


 • čelovka Petzl Reactik Black E95 HNE
  čelovka Petzl Reactik Black E95 HNE

  čelovka Petzl Reactik + Black E95 HNE Tento model ponúka outdoorovým entuziastům kompaktný, inteligentný, pripojiteľné a dobíjacie..

  100.48 €
 • čelovka Silva Active 37541
  čelovka Silva Active 37541

  čelovka Silva Active 37541 Veľké tlačidlo bez problémov používať s rukavicami a vypnutie. Batérie sú umiestnené v tele..

  28.76 €
 • čelovka Silva Active X 37543
  čelovka Silva Active X 37543

  čelovka Silva Active X 37543 Veľké tlačidlo bez problémov používať s rukavicami a vypnutie. Batérie sú umiestnené v tele..

  38.51 €
 • čelovka Silva Active XT 37545
  čelovka Silva Active XT 37545

  čelovka Silva Active XT 37545 Veľké tlačidlo bez problémov používať s rukavicami a vypnutie. Batérie sú umiestnené v tele..

  48.27 €
 • čelovka Silva Trace 2 37587
  čelovka Silva Trace 2 37587

  čelovka Silva Trace 2 37587 Veľké tlačidlo bez problémov používať s rukavicami a vypnutie. Batérie sú umiestnené v tele..

  35.66 €
 • čelovka Petzl Tikkina Čierna - E91ABA
  čelovka Petzl Tikkina Čierna - E91ABA

  čelovka Petzl Tikkina Čierna - E91ABA Čelovka Tikkina má široký kužeľ svetla pre svietenie nablízko. Je kompaktný, jednoduchá a dlho..

  21.69 €


© 2018 Športshop
Šport
Štýl
Šablóny vybavenia

Pozadie športových potrieb