Stan FERRINO Gobi 3

Stan FERRINO Gobi 3
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Outdoorové vybavenie | Stany
Výrobca:Ferrino
Cena:126.9 €

Stan FERRINO Gobi 3 je trojmiestny dvojplášťový stan, ktorý ponúka vysoký komfort, ubytovanie mimo domova. Stan má dva vchody s priestrannými predsieňami. Vstupy do spálne sú vybavené moskytiérou, ktorá zabraňuje vniknutiu hmyzu do vnútra stanu. Stan sa pýši perfektnými odvetrávacími schopnosťami vďaka ventilačným prieduchom, ktoré sú uzatvárateľné zvnútra. Stan FERRINO Gobi 3 sa skladá z dvoch plášťov. Vnútorná časť je tvorená z odolnej sieťoviny, zatiaľ čo vonkajší plášť je vyrobený z nepremokavého materiálu s vodným stĺpcom 2000 mm. Podlaha disponuje vodným stĺpcom 2500 mm. Ferrino navyše ako jediný výrobca stanov garantuje hodnotu vodného stĺpca pre prelepené švy, na samotnej ploche je hodnota až 1,5x vyššia. Konštrukcia stanu je vyrobená zo sklolaminátu a skladá sa z troch prútov. Stavba stanu je veľmi jednoduchá vďaka stabilizačným háčikom, ktoré sa jednoducho nacvaknú na konštrukciu. K príslušenstvu stanu FERRINO Gobi 3 patria vnútorné vrecká pre uloženie osobných vecí, háčik na zavesenie svietidla, transportný obal a opravná sada tyčí. Technický popis: pre 3 osoby 2 vchody 2 predsiene 2 dvere zo sieťoviny sieť proti hmyzu perfektný ventilačný systém rýchla a jednoduchá stavba skvelá stabilita snehové goliere ľahká konštrukcia priestranné úložné vrecká háčik na zavesenie svietidla transportný obal sada opravných tyčí súčasťou balenia objem: 1,9 m 3 hmotnosť: 2,75 kg vodný stĺpec: 2000 mm (vnútorný plášť), 2500 mm (podlaha) rozmery zbaleného stanu: 43 x 15 cm materiál konštrukcia: Sklolaminát vonkajší materiál: Termoizolačný Diamond polyester vnútorný materiál: Sieťovina  


 • Pop-up stan Swiftfun
  Pop-up stan Swiftfun

  Pop-up stan Swiftfun ušetrí nielen čas, ale aj vaše nervy. Tento stan stačí vyhodiť do vzduchu, za pár sekúnd stan stojí a je..

  57.2 €
 • Stan Trimm Hudson
  Stan Trimm Hudson

  Stan Trimm Hudson je určený pre 3-4 osoby, disponuje klasickou konštrukciou a dostatočnou absidou pre pohodlné kempovanie. Jedná sa o..

  97.8 €
 • Set CampIn - stan, 2 podložky, 2 spacie vaky
  Set CampIn - stan, 2 podložky, 2 spacie vaky

  Outdoorový set Outdoor+ je sada zložená z kvalitného stanu pre 3 osoby, dvoch alu podložiek pre maximálnu tepelnú izoláciu voči..

  83.6 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb