Posilňovacia veža inSPORTline Bio Force - Záruka 10 rokov Servis u zákazníka

Posilňovacia veža inSPORTline Bio Force - Záruka 10 rokov Servis u zákazníka
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Výrobca:inSPORTline
Cena:770 €

Posilňovacia veža inSPORTline Bio Force Vám ponúka viac ako 100 rôznych cvikov s efektívnym precvičením celého tela. Umožňuje posilnenie rúk a chrbtového svalstva pomocou hornej kladky, posilnenie nôh za pomoci metódy predkopávanie a zakopávanie. Technológia Total NitroCell Technology zaisťuje plynulú a hladkú zmenu zaťaženia. Ide o technológiu, ktorá využíva k vytváraniu záťaže dva piesty plnené dusíkom. V spolupráci so systémom Slide'n'Lock (posunúť a uzamknúť), ktorý dodá tú najvyššiu bezpečnosť pri zamknutí pri zaťažení. Odpadne Vám jedna z hlavných starostí, nemusíte niekoľkokrát počas cvičenia vstávať a zaťaženie zložito meniť. Posilňovacia veža inSPORTline Bio Force je vyrobená z kvalitnej ocele a možnosť nastavenia opierky chrbta zaručí maximálne pohodlie pri cvičení. Bio Force je vhodný pre domáce, klubové i hotelové využitie.Technický popis: multifunkčná posilňovacia veža stroj je navrhnutý pre maximálne pohodlie a príjemný pocit z cvičenia zameranie na celé telo podpora viac než sto cvikov nastaviteľná záťaž od 4,5 kg do 100 kg technológia Total NitroCell Technology (TNT) ponúka plynulú a hladkú zmenu záťaže technológia Slide'n'Lock zaisťuje bezpečné zamknutie pri zaťažení čalúnený sedák a opierka chrbta 4 nastaviteľné stupne opierky chrbta čalúnené opierky nôh protišmykové gripy vysoko odolná oceľové lanká robustná oceľová konštrukcia rozmery: dĺžka 134 cm x šírka 165 cm x výška 208 cm maximálna váha cvičenca: 135 kg hmotnosť: 79 kg vhodné pre klubové aj domáce využitie Možnosti cvikov:SVALSTVO HORNÝCH KONČATÍN biceps triceps SVALSTVO DOLNÝCH KONČATÍN drepy striedavé výpady dozadu predkopávanie v sede mrtvý ťah s napnutými nohami   SVALSTVO HRUDNÍKA A CHRBTA súpažný tlak v sede rozpažovanie v sede (motýlik) tlak na prsia príťahy obojručného držadla k hrudníku v sede chrbtom k veži sťahovanie horných kladiek s napnutými pažami v sede SVALSTVO RAMIEN obojručné tlaky na ramená krčenie ramien príťahy držadla zospodu k brade v stoji príťahy (veslovanie) postojačky s lakťami od tela SVALSTVO V OBLASTI BRUCHA A SPODNÁ ČASŤ CHRBTA skracovačky vytáčanie trupu v stoji úklony do strany zakláňania v sede


 • Náhradná guma pre Magic Gym 2,5 kg
  Náhradná guma pre Magic Gym 2,5 kg

  Náhradná guma pre posilňovací stroj inSPORTline Magnetic Gym 2,5 kg. Vysoká pružnosť a odolnosť, jednoduchá montáž.Technický..

  1.6 €
 • Stojan na činky Powerline
  Stojan na činky Powerline

  Stojan na činky Powerline Squat Stand je univerzálny stojan na činky. S jeho pomocou je možné skvelo trénovať drepy s činkou,..

  176.6 €
 • Úchop rovný - príťahy
  Úchop rovný - príťahy

  Tato rovná posilňovacia tyč bola vyvinutá pre rozšírený tréning svalov hornej polovice tela a ramien. Otočný stred zaisťuje..

  24.7 €
 • Rovná tyč na príťahy 68 cm
  Rovná tyč na príťahy 68 cm

  Protišmykovú príťahovú tyč je možné pevne uchopiť na niekoľkých miestach, čím vzniká široké spektrum cvikov pre..

  40.8 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb