Plniace boxovacie vrece inSPORTline 40-80 kg čierno-červená

Plniace boxovacie vrece inSPORTline 40-80 kg čierno-červená
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Bojové športy | Box | Boxovacie vrecia a hrušky
Výrobca:inSPORTline
Cena:94.3 €

Plniace boxovacie vrece inSPORTline 40-80 kg je navrhuté pre nácvik úderovej techniky, techniky kopu, ale aj pre nácvik správneho držania tela. Boxovacie vrece, ktoré je vyrobené z kvalitného PVC materiálu, má výšku 120 cm a priemer 33 cm. Boxovacie vrece je možne jednoducho naplniť a to od 40 kg až do 80 kg. Plniace boxovacie vrece inSPORTline 40-80 kg je vhodné pre box, kickbox a iné bojové športy. Súčasťou vreca je aj chrómová retaz, ktorá slúži k zaveseniu boxovacieho vreca.Technický popis: kvalitné plniace boxovacie vrece homogénna tvrdosť po celej ploche a dokonalá absorpcia úderu chrómovaná reťaz súčasťou balenia štandardná hmotnosť: 40 kg maximálne doplnenie: do 80 kg materiál: syntetická koža vnútorný materiál: látka možnosť výplne: kožené/textilné útržky, piesok priemer boxovacieho vreca: 33cm výška boxovacieho vreca: 120cm vhodné pre nácvik úderov alebo správného držania tela dodávané v hmotnosti 40 kg určené pre domáce využitie


 • Boxovacie vrece inSPORTline Mike
  Boxovacie vrece inSPORTline Mike

  Boxovacie vrece inSPORTline Mike je navrhnuté pre nácvik účinnej úderovej techniky, správneho držania tela a techniky kopu. Jeho..

  57.2 €
 • Boxovací stojan inSPORTline
  Boxovací stojan inSPORTline

  Boxovací stojan inSPORTline je vhodný nielen pre tréning úderov, ale aj pre nácvik kopov všetkých bojových športov. Stojan obsahuje..

  242.5 €
 • Boxovací trenažér inSPORTline SB2135
  Boxovací trenažér inSPORTline SB2135

  Boxovací trenažér inSPORTline SB2135 pre zlepšenie sily, rýchlosti a presnosti Vašich úderov a kopov. Môžete cvičiť samostatne..

  238.4 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb