Odrážadlo Enduro Maxi tyrkysová

Odrážadlo Enduro Maxi tyrkysová
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar | Detské vozidlá | Odrážadlá
Výrobca:WORKER
Cena:20.2 €

Odrážadlo Enduro Maxi je ideálnym pomocníkom pri prvých pohybových aktivitách Vášho dieťaťa. Dodáva dieťaťu potrebnú oporu a výrazne rozvíja jeho pohybové schopnosti a istotu pohybu. Odrážadlo motorka je vyrobené z veľmi odolného a ľahkého plastu. Vďaka tomu je dobre ovládateľné a dieťa tak veľmi rýchlo získava potrebnú istotu a stabilitu. Odrážadlo Enduro Maxi je na trhu už 15 rokov a práve vďaka jeho vlastnostiam sa stalo najvyhľadávanejším vo svojej oblasti.Technický popis: atraktívny design  odrážadlo je vyrobené z veľmi ľahkého a odolného materiálu  ľahká manipulácia a ovládateľnosť  rozmery odrážadlá: výška 46,5 x šírka 27,5 x dĺžka 58 cm  hmotnosť odrážadla: 1,26 kg  maximálna nosnosť: 20 kg  výška sedadla od zeme: 31 cm (v najnižšom bode)  vhodné pre deti od 2 rokov


 • Odrážadlo Enduro Maxi zeleno-čierna
  Odrážadlo Enduro Maxi zeleno-čierna

  Odrážadlo Enduro Maxi je ideálnym pomocníkom pri prvých pohybových aktivitách Vášho dieťaťa. Dodáva dieťaťu potrebnú oporu a..

  20.2 €
 • Odrážadlo Enduro Mini magenta
  Odrážadlo Enduro Mini magenta

  Odrážadlo Enduro Mini je ideálnym pomocníkom pri prvých pohybových aktivitách Vášho dieťaťa. Dodáva dieťaťu potrebnú oporu a..

  16.1 €
 • Odrážadlo Enduro Mini čierno-oranžová
  Odrážadlo Enduro Mini čierno-oranžová

  Odrážadlo Enduro Mini je ideálnym pomocníkom pri prvých pohybových aktivitách Vášho dieťaťa. Dodáva dieťaťu potrebnú oporu a..

  16.1 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb