Medicinbal inSPORTline Slam Ball 1 kg

Medicinbal inSPORTline Slam Ball 1 kg
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Medicinbaly
Výrobca:inSPORTline
Cena:11.1 €

Medicinbal inSPORTline Slam Ball 1 kg je ideálna pomôcka na workout, skupinové posilňovanie, rozvoj dynamickej sily, rýchlosti a presnosti. Táto vrhacia lopta má gumový protišmykový povrch, jej výplň tvorí piesok. Piesok nie je až "po okraj" a v lopte sa pri pohybe prelieva, čo zvyšuje obtiažnosť pri tréningu, ale zároveň zvyšuje jeho efektivitu. Na povrchu sú po obvode vystúpené protišmykové prvky, vďaka ktorým sa lopta lepšie chytá aj vrhá. Lopta disponuje veľkým označením pre lepšie rozoznanie hmotnosti. Vďaka týmto vlastnostiam je medicinbal inSPORTline Slam Ball obľúbenou pomôckou pre funkčný tréning.Technický popis: workoutová cvičebná pomôcka pre funkčný tréning vhodna pre skupinové cvičenie ideálna pre rozvoj výbušnosti, dynamickej sily, rýchlosti a presnosti slúži aj pre zábavné spestrenie tréningu vybavená protišmykovými prvkami pre lepšiu manipuláciu možnosť regulovať nahustenie pumpičkou s ihlou (nie je súčasťou balenia) materiál: guma výplň: piesok hmotnosť: 1 kg priemer: 12,5 cm Príklady cvikov: prihrávka od hrudníka prehodenie v stoji vrh jednou rukou rotácie vpred hod kladou jednoduchá rotácia drep s výskokom s loptou na hlave hod kladou vzad


 • Medicinbal inSPORTline MB63 - 6kg
  Medicinbal inSPORTline MB63 - 6kg

  Medicinbal inSPORTline MB63 - 6kg so schopnosťou odskoku je vyrobený z kvalitného gumeného materiálu, ktorý má protišmykové..

  53.1 €
 • Medicinbal inSPORTline MB63 - 5kg
  Medicinbal inSPORTline MB63 - 5kg

  Medicinbal inSPORTline MB63 - 5kg so schopnosťou odskoku je vyrobený z kvalitného gumeného materiálu, ktorý má protišmykové..

  44.8 €
 • Medicinbal inSPORTline MB63 - 3kg
  Medicinbal inSPORTline MB63 - 3kg

  Medicimbal inSPORTline MB63 - 3kg so schopnosťou odskoku je vyrobený z kvalitného gumeného materiálu, ktorá má protišmykové..

  35.8 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb