Krasokorčule WORKER Sibiri 32

Krasokorčule WORKER Sibiri 32
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Zimné športy | Zimné korčule
Výrobca:WORKER
Cena:40.3 €

Dámske zimné korčule WORKER Sibiri sú moderné korčule s klasickými prvkami. Sú určené pre dievčatá aj dámy. Mäkká topánka so zamatovou výstelkou je vyrábaná s využitím moderných technológií tak, aby pôsobila pri jazde prirodzene a maximálne eliminovala vznik otlakov. Zvnútra je vybavená kožúškom, ktorý krásne zahreje a naviac zmierňuje otrasy. Kvalitná topánka korčule z pevnej syntetickej kože je postavená na noži zo špičkovej nerezovej ocele zaručujúcej výborné jazdné vlastnosti. Systém ThermoFit udrží optimálnu teplotu vo vnútri korčúľ WORKER Sibiri.Technický popis: vonkajšia topánka zo syntetickej kože (1,7 mm) technológia ThermoFit pre udržanie optimálnej teploty hrejivý kožúšok vnútorná topánka vybavená komfortnou výstelkou nôž: z certifikovanej ocele (TÜV) nosnosť: 80 kg


 • Hokejové korčule WORKER Quebec 37
  Hokejové korčule WORKER Quebec 37

  Pánske hokejové korčule WORKER Quebec s komfortnou vnútornou vložkou. Tri pracky zabezpečia dokonalé stiahnutie topánky. Anatomicky..

  36.6 €
 • Dámske zimné korčule WORKER Lady 31
  Dámske zimné korčule WORKER Lady 31

  Dámske ľadové korčule WORKER Lady: - kvalitná topánka s komfortnou vnútornou vložkou je postavená na noži zo špičkovej nerezovej..

  24.3 €
 • Hokejové korčule WORKER HYPOS 38
  Hokejové korčule WORKER HYPOS 38

  Moderné pánske zimné hokejové korčule WORKER Hypos so špičkovým nožom. Anatomicky tvarovaná topánka korčule je vyrobená z..

  49 €
 • Krasokorčule WORKER Xara 32
  Krasokorčule WORKER Xara 32

  Zimné korčule WORKER Xara sú korčule vyrábané z vysoko kvalitných materiálov doplnených o inovatívny design. Sú určené pre..

  38.3 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb