Boxovacie vrece inSPORTline Mike

Boxovacie vrece inSPORTline Mike
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Bojové športy | Box | Boxovacie vrecia a hrušky
Výrobca:inSPORTline
Cena:57.2 €

Boxovacie vrece inSPORTline Mike je navrhnuté pre nácvik účinnej úderovej techniky, správneho držania tela a techniky kopu. Jeho povrch je vyrobený z kvalitnej syntetickej kože, odolné proti roztrhanie. Zavesený na 4 oceľových retiazkach s karabínou zabraňujúcim odtrhnutiu. Boxovacie vrece inSPORTline Mike je vhodný pre box, kickbox aj iné bojové športy. Určené pre domáce využitie.Technický popis: homogénna tvrdosť po celej ploche a dokonalá absorpcia úderu vrece sa vešia pomocou 4 oceľových retiazok s karabinou určené pre domáce využitie váha boxovacieho vreca: 20 kg materiál: syntetická koža výška: 90 cm priemer: 34 cm výplň: kožené / textilné útržky


 • Boxovací stojan inSPORTline
  Boxovací stojan inSPORTline

  Boxovací stojan inSPORTline je vhodný nielen pre tréning úderov, ale aj pre nácvik kopov všetkých bojových športov. Stojan obsahuje..

  242.5 €
 • Boxovací trenažér inSPORTline SB2135
  Boxovací trenažér inSPORTline SB2135

  Boxovací trenažér inSPORTline SB2135 pre zlepšenie sily, rýchlosti a presnosti Vašich úderov a kopov. Môžete cvičiť samostatne..

  238.4 €
 • Boxovací trenažér inSPORTline SB2140
  Boxovací trenažér inSPORTline SB2140

  Boxovací trenažér inSPORTline SB2140 pre zlepšenie sily, rýchlosti a presnosti Vašich úderov a kopov. Môžete cvičiť samostatne..

  234.3 €
 • Boxovacia hruška inSPORTline SR7604
  Boxovacia hruška inSPORTline SR7604

  Boxovacia hruška inSPORTline SR7604 je vhodná pre kondičný tréning aj pre nácvik úderov a koncoviek. Jednoduchý spôsob uchytenia..

  81.9 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb