Boxovacie vrece inSPORTline 20-50 kg

Boxovacie vrece inSPORTline 20-50 kg
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Bojové športy | Box | Boxovacie vrecia a hrušky
Výrobca:inSPORTline
Cena:69.6 €

Boxovacie vrece inSPORTline je navrhnuté pre nácvik účinnej úderovej techniky, správneho držania tela a techniky kopu. Je vhodné pre box, kickbox a iné bojové športy. Boxovacie vrece inSPORTline 20 - 50kg je dodávané predvyplnené 20kg a je možné ho doplniť zmesou podľa požadovanej výslednej hmotnosti.Technický popis: štandardná hmotnosť: 20kg maximálne doplnenie: do 50kg materiál: syntetická koža   možnosť výplne: kožená/textilná rezanka, piesok homogénna tvrdosť po celej ploche a dokonalá absorpcia úderu stupeň naplnenia: stredná (možnosť doplnenia) priemer boxovacieho vreca: 33cm výška boxovacieho vreca: 100cm určené pre domáce použitie vrece je predvyplnené na 20 kg


 • Boxovacie vrece inSPORTline Mike
  Boxovacie vrece inSPORTline Mike

  Boxovacie vrece inSPORTline Mike je navrhnuté pre nácvik účinnej úderovej techniky, správneho držania tela a techniky kopu. Jeho..

  57.2 €
 • Boxovací stojan inSPORTline
  Boxovací stojan inSPORTline

  Boxovací stojan inSPORTline je vhodný nielen pre tréning úderov, ale aj pre nácvik kopov všetkých bojových športov. Stojan obsahuje..

  242.5 €
 • Boxovací trenažér inSPORTline SB2135
  Boxovací trenažér inSPORTline SB2135

  Boxovací trenažér inSPORTline SB2135 pre zlepšenie sily, rýchlosti a presnosti Vašich úderov a kopov. Môžete cvičiť samostatne..

  238.4 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb