2v1 Chillafish Bunzi ružová

2v1 Chillafish Bunzi ružová
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar | Detské vozidlá | Odrážadlá
Výrobca:Chillafish
Cena:54.2 €

Trojkolka a odrážadlo v jednom Chillafish Bunzi je ideálnym pomocníkom pri prvých pohybových aktivitách vášho dieťaťa. Variantu trojkolka môže vaše dieťa začať používať prakticky ihneď, akonáhle začne chodiť. Trojkolka dodáva dieťaťu potrebnú oporu a stabilitu, a preto u vášho dieťaťa už v rannom veku rozvíja jeho pohybové schopnosti a istotu pohybu. Akonáhle dieťa získa viac skúseností a lepšiu rovnováhu, môžete plynule prejsť na variantu odrážadla. Trojkolku na odrážadlo (aj naopak) zmeníte bez použitia náradia počas jednej minúty. Táto unikátna trojkolka a odrážadlo 2v1, je ideálne riešenie pre plynulý prechod zo stabilnej trojkolky na balančný bicykel - odrážadlo. Dieťa si nemusí zvykať na iný, nový, často oveľa ťažší stroj - klasické odrážadlo. Varianta odrážadlo potom oveľa lepšie pripraví dieťa na prechod na klasické odrážadlo či priamo na skutočný šliapací bicykel. Odrážadlo a trojkolka 2v1 Chillafish Bunzi je vyrobené z veľmi odolného a ľahkého plastu. V sedle odrážadla je skrytá skrinka na úschovu potrebných vecí dieťaťa, či na malé desiaty na doplnenie energie.Technický popis: atraktívny design trojkolka - odrážadlo 2v1 odrážadlo je vyrobené z veľmi ľahkého a odolného materiálu jednoduchá manipulácia a ovládateľnosť silent protišmykové TPE kolesá pre vnútorné a vonkajšie použitie výška sedadla od zeme: 22-25 cm (v najnižšom bode) rozmery odrážadla: výška 420 x šírka 250 x dĺžka 560 mm nosnosť : 25 kg hmotnosť odrážadla: 1,80 kg vhodné pre deti vo veku od 1 do 3 rokov


 • Odrážadlo Hello Kitty
  Odrážadlo Hello Kitty

  Odrážadlo Hello Kitty je určené deťom od 18 mesiacov ako príprava na udržanie stability a rovnováhy. Odrážadlo je perfektný..

  50.5 €
 • Detská Barbie trojkolka s vodiacou tyčou
  Detská Barbie trojkolka s vodiacou tyčou

  Detská Barbie šlapacia trojkolka s vodiacou tyčou (rukoväťou). Ľahký hliníkový rám, nízkoprofilové plastové kolesá s..

  57.8 €
 • Drevené odrážadlo Hello Kitty
  Drevené odrážadlo Hello Kitty

  Odrážadlo Hello Kitty je drevené detské odrážadlo vhodné k príprave dieťaťa pre jazdu na klasickom detskom bicykli. Výškovo..

  72.4 €


© 2018 Športové vybavenie
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb