Spokey RUBBLE*

Spokey RUBBLE*
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Outdoor | Výbava | Trekingové palice
Výrobca:Spokey
Cena:15,90 €

Trekingové palice Nordic Walking s regulovateľnou dĺžkou a ANTISHOCK systémom. ANTISHOCK systém, čiže systém odpruženia, pomáha vyrovnávať nárazy najmä pri chôdzi v tvrdším teréne a šetrí tak naše kĺby pred preťažením. Komfortná rukoväť z korkovej hmoty zaisťuje dobrú priľnavosť a účinne odvádza vlhkosť. Regulácia výšky palíc umožňuje prispôsobenie palíc užívateľom s rôznou výškou a ich použitie v rôznorodom teréne. Parametre: materiál: hliník 6061 počet dielov: 2 rukoväť: korková hmota zapínanie rukavičky: štandardné uzamknutie častí palice: vnútorná hrot: spekaný karbid tanierik: integrovaný váha (2 palice): 0,5 kg dĺžka: 105 - 135 cm dĺžka po zložení: 82 cm dodatočné prvky: gumové koncovky na palice


 • Koncovky palíc CALLOUS*
  Koncovky palíc CALLOUS*

  Koncovky palíc obmedzujú odieraniu hrotu na tvrdom povrchu (asfalt, betón, dlažba). Chráni hrot palíc a obmedzujú jeho odieraniu. Koncovky zaručujú tiež..

  2,00 €
 • Trekingové palice DREAMWAY, 3-dielne, anti-shock*
  Trekingové palice DREAMWAY, 3-dielne, anti-shock*

  Trekingové palice DREAMWAY 3-dielne trekingové palice. Použitím klasického vnútorného systému uzamykanie so zabudovaným Anti-Shock - protinárazový..

  17,90 €
 • Trekking Poles Accessories 1
  Trekking Poles Accessories 1

  Náhradné koncovky - košíky na trekingové palice, sú vhodné na všetky typy z našej ponuky palíc. Vymieňajú sa veľmi jednoducho a ľahko...

  1,90 €
 • Trekingové palice ZAJO CARBON
  Trekingové palice ZAJO CARBON

  Extra ľahké teleskopické trekkingové palice, ktoré sú vhodné pre náročnejších. Horný diel je vyrobený z karbónu, stredný a spodný diel z hliníka,..

  39,90 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb