Slam ball PSB13 - 13 kg

Slam ball PSB13 - 13 kg
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Náradie na cvičenie | Fitness doplnky | Medicinbaly
Cena:21,28 €

PS3 Slam Ball HMS je lopta ktorá neodskakuje. Slam ball patrí do triedy Medicimbal. Tento medicinbal je vyrobený z gumy, ktorá je naplnená pieskom. Vďaka tomu sa vám Medicimbal nerozpadne a nezničí, ak ho budete hádzať proti zemi. Slamball je perfektná pomôcka, vďaka ktorej môžeme trénovať rozvoj explozívnej sily a vnútorných stabilizačných svalov. V mnohých prípadoch je možné loptu používať aj pre štandardné tréningy, kde nahradí klasický medicinbal alebo overball. Vďaka výplni ho možno položiť na zem aj oprieť o stenu. Parametre: Pružný povrch absorbuje lepšie nárazy. Syntetický materiál odolný proti oderu. Hmotnosť lopty: 13,0 kg Priemer lopty: 24.5 cm


 • Slam ball PSB22 - 22 kg
  Slam ball PSB22 - 22 kg

  PS3 Slam Ball HMS je lopta ktorá neodskakuje. Slam ball patrí do triedy Medicimbal. Tento medicinbal je vyrobený z gumy, ktorá je naplnená pieskom. Vďaka tomu sa..

  39,44 €
 • Wall ball WLB - 4 kg
  Wall ball WLB - 4 kg

  Posilňovacia lopta HMS WLB 4 kg je vlastne špeciálny medicinbal, ktorý bol vytvorený pre silové cvičenie a funkčné tréningy. Hlavným cvičebným prvkom tohto..

  29,97 €
 • Wall ball WLB - 8 kg
  Wall ball WLB - 8 kg

  Posilňovacia lopta HMS WLB 8 kg je vlastne špeciálny medicinbal, ktorý bol vytvorený pre silové cvičenie a funkčné tréningy. Hlavným cvičebným prvkom tohto..

  34,71 €
 • Wall ball WLB - 10 kg
  Wall ball WLB - 10 kg

  Posilňovacia lopta HMS WLB 10 kg je vlastne špeciálny medicinbal, ktorý bol vytvorený pre silové cvičenie a funkčné tréningy. Hlavným cvičebným prvkom tohto..

  37,08 €
 • Wall ball WLB - 15 kg
  Wall ball WLB - 15 kg

  Posilňovacia lopta HMS WLB 15 kg je vlastne špeciálny medicinbal, ktorý bol vytvorený pre silové cvičenie a funkčné tréningy. Hlavným cvičebným prvkom tohto..

  45,37 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb