Rotoped Vixen*

Rotoped Vixen*
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Rotopedy
Výrobca:Spokey
Cena:149,00 €

Rotoped Spokey Vixen je určený pre užívateľov, ktorí si želajú vysokú kvalitu spracovania, vyhovujúce parametre, dlhodobú životnosť a spoľahlivosť zariadení. KVALITA Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité materiály najvyššej kvality. Všetky rotopedy Spokey majú záruku na rám a mechanické časti. VÝHODY Vstavaná transportné kolieska pre jednoduchú manipuláciu - vďaka nim môžete ľahko presunúť trenažér na požadované miesto. Pri modeli Spokey Tidal je nastaviteľná výška sedadla, čo umožňuje nastaviť si čo najvhodnejšie vzdialenosť od pedálov. Protišmyková štruktúra pedálov a upevňovacích pásikov zvyšujú bezpečnosť a pohodlie užívateľa počas jazdy na rotopede. TECHNOLÓGIE Počítač Rotopedy Spokey Vixen sú vybavené počítačom pre monitorovanie parametrov počas cvičenia. Zotrvačník a odpor Zotrvačník aj samotný rotoped je určený pre začiatočníkov. Pri modeli Spokey Vixen sa nastavuje odpor ručne v rozsahu 8 stupňov, pomocou otočného kolieska pod riadidlami. Hmotnosť zotrvačníka: 4 kg (2 kg HSR) URČENÉ pre cvičenie v domácom prostredí. Rotoped je univerzálne zariadenie pre celkové zlepšenie zdravotného stavu a spaľovanie tukov. ZÁRUKA 5 rokov na rám a 2 roky na mechanické časti, s výnimkou komponentov, ktoré podliehajú bežnému opotrebovaniu. CERTIFIKÁTY PN-EN 957-1, PN-EN 957-5 PARAMETRE: vonkajšie magnetický odpor 8 stupňová ručná regulácia odporu hmotnosť zotrvačníka: 4 kg (2 kg HSR) regulácia sedadla - vertikálne pulsometr zabudovaný v rukovätiach vstavaná kolieska maximálna váha užívateľa: 100 kg funkcie počítača: čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie, pulz, scan rozmer: 78,5 x 55 x 129 cm max. výška sedadla: 90 cm max. výška riadidiel: 129 cm váha netto: 19 kg váha brutto: 21 kg záruka 5 rokov na rám a 2 roky na mechanické časti, s výnimkou komponentov, ktoré podliehajú bežnému opotrebovaniu zhodné s normou: EN 957-1 / 5 trieda: HC Vhodné pre postavy s výškou do 175 cm


 • Rotoped Spokey Vexor*
  Rotoped Spokey Vexor*

  Rotoped Spokey Vexor je určený pre užívateľov, ktorí si želajú vysokú kvalitu spracovania, vyhovujúce parametre, dlhodobú životnosť a spoľahlivosť..

  409,00 €
 • Rotoped HMS M 9239-i
  Rotoped HMS M 9239-i

  Magnetický rotoped M 9239 aj HMS je vybavený inovatívnym počítačom s možnosťou pripojenia mobilného zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS. Stačí..

  204,90 €
 • Rotoped Mizar*
  Rotoped Mizar*

  Rotoped má široké možnosti využitia. Ideálne pre tréning, redukciu telesnej váhy, posilnenie svalov aj zlepšenie kondice.Regulace odporu a široká škála..

  329,00 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb