Odrážadlo LIFEFIT BAMBINO 12, červené

Odrážadlo LIFEFIT BAMBINO 12, červené
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Odrážadlá
Výrobca:LIFEFIT
Cena:39,44 €

Základný typ odrážadlá pre najmenších pretekárov, na ktorom sa vaše dieťa učí rovnováhe a zároveň pripravuje na svoj prvý bicykel. Deti, ale hlavne rodičia, tu ocenia hmotnosť odrážadlá vďaka tvrdeným plastom - penovým kolesám a odľahčenému oceľovému rámu. Ako bonus sú na odrážadle blatníky. odľahčený oceľový rám 12 palcové penová kolesá tvrdené plastové ráfiky výškovo nastaviteľné riadítka a sedlo riadidlá: výška min 56 cm - max 61 cm, šírka 40 cm sedlo: výška min 37 cm - max 42 cm maximálna nosnosť 36 kg


 • Odrážadlo SULOV BELLA 12, ružové
  Odrážadlo SULOV BELLA 12, ružové

  Rodinné výlety budú hračkou pre vás i vaše deti. Odrážadlo Sulov Bella ponúka takmer všetko, čo je použité u klasických bicykloch. Odľahčený oceľový..

  67,08 €
 • Odrážadlo SULOV CORSA 12, čierno-oranžové
  Odrážadlo SULOV CORSA 12, čierno-oranžové

  Prvé odrážadlo s nafukovacími kolesami na tvrdenom plastovom ráfiku a plne funkčná V-brzdou s ALU páčkou. Vďaka získanej rovnováhe z odrážadlá bude prechod..

  55,24 €
 • Odrážadlo LIFEFIT PICCOLO 12, zelené
  Odrážadlo LIFEFIT PICCOLO 12, zelené

  Základný typ odrážadlá pre začiatočníkov, v nádhernom dizajne talianskeho štúdia, na ktorom sa vaše dieťa učí rovnováhe a zároveň pripravuje na svoj..

  39,44 €
 • Odrážadlo SULOV RAPIDO 12, čierne
  Odrážadlo SULOV RAPIDO 12, čierne

  Rodinné výlety budú hračkou pre vás i vaše deti. Odrážadlo ponúka takmer všetko, čo je použité u klasických bicyklov. Odľahčený oceľový rám,..

  67,08 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb