Eliptický trenažér HMS H6191

Eliptický trenažér HMS H6191
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Eliptické trenažéry
Cena:419,00 €

Eliptický trenažér HMS H6191 je magnetický eliptický trenažér vybavený moderným počítačom s možnosťou pripojenia smartfónu alebo tabletu so systémom Android alebo iOS. Počítač sa môže s mobilným zariadením spojiť prostredníctvom Bluetooth, vďaka čomu získate prístup k najnovším technológiám - aplikáciu Fit Hi Way a iConsole +. Aplikácia Fit Hi Way nie je len ďalšou z radu aplikácií dostupných na trhu, ktoré obohacujú tréning. Aplikácia Fit Hi Way je spojením dobre známych iConsole +, iBiking a iRuning, čo znamená, že je kompatibilná s rôznymi zariadeniami (bežecký trenažér, rotoped, eliptický trenažér). Vďaka nej získava užívateľ získa prístup k celej histórii svojich tréningov, môže zdieľať svoje úspechy s inými užívateľmi prostredníctvom spoločenských sietí (Facebook, Twitter). V najnovšej aplikácii tiež nechýba možnosť nastavenia ľubovoľnej trasy na svete - v spojení s Google Maps. Eliptický trenažér HMS H6191 je tiež vybavený USB portom, vďaka ktorému si môžete počas tréningu nabíjať svoje mobilné zariadenie. Medzi ďalšie funkcie patria dotykové senzory slúžiace k meraniu pulzu, držiak pre mobilné zariadenia a fľašu. Eliptický trenažér HMS H6191 je osadený 7 kg zotrvačníkom. Ovládanie záťaže je elektronické. Celý priebeh tréningu je zobrazovaný na prehľadnom LCD displeji s podsvietením. Displej zobrazuje čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie, RPM, pulz. Kvalitný počítač umožňuje užívateľovi používať 12 základných tréningových programov, vytvoriť si vlastný program, program HRC riadený tepom a program WATT so stálou spotrebou energie. Samozrejmosťou je manuálny program. Technické parametre: hmotnosť zotvačníka: 7kg automatická regulácia záťaže magnetický brzdný systém USB port držiak na tablet, fľašu meranie tepu integrovanými snímačmi transportné kolieska 12 základných programov užívateľský program program HRC riadený tepom program WATTso stálou spotrebou energie podsvietený LCD displej hmotnosť: 43,9 kg maximálna nosnosť: 120 kg určený pre domáce použitie


 • Eliptický trenažér HMS H8602-i
  Eliptický trenažér HMS H8602-i

  Eliptický trenažér HMD H8601-i je vybavený inovatívnym počítačom s možnosťou pripojenia mobilného zariadenia so systémom Android alebo iOS. Stačí si do..

  359,00 €
 • ELIPTICKÝ TRENAŽÉR HMS PREMIUM H1830-i
  ELIPTICKÝ TRENAŽÉR HMS PREMIUM H1830-i

  Eliptický trenažér HMS PREMIUM H1830i je trenažér vybavený inovatívnym počítačom s možnosťou pripojenia mobilného zariadenia so systémom Android alebo iOS...

  549,00 €
 • Eliptický trenažér HMS H9201
  Eliptický trenažér HMS H9201

  Eliptický trenažér HMS 9201 je magnetický eliptický trenažér s manuálnym ovládaním záťaže. Je určený pre nenáročného klienta, tak je vyslovene aj..

  199,00 €
 • ELIPTICKÝ TRENAŽÉR HMS  H0103-i
  ELIPTICKÝ TRENAŽÉR HMS H0103-i

  Eliptický trenažér HMS H 0103-i je magnetický eliptický trenažér vybavený inovatívnym počítačom s možnosťou pripojenia mobilného zariadenia so systémom..

  279,00 €
 • Eliptický trenažér HMS H1708-i
  Eliptický trenažér HMS H1708-i

  Eliptický trenažér HMS H1708-i je tréningové zariadenie vysokej triedy. Elliptický trenažér HMS H1708-i je charakteristický športovým a neobvykle dynamickým..

  585,00 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb