ELIPTICKÝ TRENAŽÉR HMS PREMIUM H1830-i

ELIPTICKÝ TRENAŽÉR HMS PREMIUM H1830-i
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Eliptické trenažéry | Elektronické eliptické trenažéry
Výrobca:HMS PREMIUM
Cena:549,00 €

Eliptický trenažér HMS PREMIUM H1830i je trenažér vybavený inovatívnym počítačom s možnosťou pripojenia mobilného zariadenia so systémom Android alebo iOS. Stačí si do svojho chytrého telefónu alebo tabletu stiahnuť bezplatnú aplikáciu Delight Fitness APP a získať tak prístup do interaktívneho a zábavných zariadení. Aplikácia nielen zhromažďuje všetky údaje týkajúce sa prebiehajúceho tréningu - poskytuje tiež neopakovateľné zážitky vďaka mapám Google Street View! Nové skúsenosti čakajú na každom rohu - výber lokality závisí len od rozhodnutia užívateľa. Eliptický trenažér HMS PREMIUM H1830i patrí do prestížnej série HMS PREMIUM, ktorú charakterizujú produkty s najvyššou odolnosťou a najlepšími užívateľskými prednosťami. Eliptický trenažér HMS PREMIUM H1830i ponúka neopakovateľné zážitky z tréningov so zárukou komfortu a bezpečia pre užívateľov. Zariadenie bolo vybavené elektronickou reguláciou záťaže. Je to pohodlné riešenie umožňujúce tichý a plynulý tréning. Ergonomický tvar centrálneho počítača s LCD displejom s podsvietením umožňuje zmeniť nastavenie bez prerušovania tréningu. Displej zobrazuje čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie, tep, úroveň záťaže. Eliptický trenažér MMS PREMIUM H1830i má celkove 24 programov, ktoré zaručujú vysoký komfort a variabilitu cvičenia. Okrem manuálneho nastavovania záťaže má trenažér ďalších 12 prednastavených programov s rôznym profilom záťaže, 4 užívateľské programy, 5programov HRC, WATT program, Body Fat program pre výpočet množstva tuku . Eliptický trenažér HMS PREMIUM H1830i má osadený zotrvačník s hmotnosťou 10 kg a maximálna hmotnosť cvičenca je 150 kg. Trenažér je určený na domáce použitie. Technické parametre: hmotnosť zotrvačníka: 10 kg elektronická regulácia záťaže bluetooth možnosť používať aplikáciu DelighTech Fitness APP meranie tepu pomocou integrovaných snímačov a hrudného pásu(nie je súčasťou) 24 programov 12 prednastavených programov 4 užívateľské programy HRC a Watt program hmotnosť: 51 kg maximálna nosnosť: 150kg určené pre domáce použitie


 • ELIPTICKÝ TRENAŽÉR HMS  H0103-i
  ELIPTICKÝ TRENAŽÉR HMS H0103-i

  Eliptický trenažér HMS H 0103-i je magnetický eliptický trenažér vybavený inovatívnym počítačom s možnosťou pripojenia mobilného zariadenia so systémom..

  279,00 €
 • Eliptický trenažér HMS H1708-i
  Eliptický trenažér HMS H1708-i

  Eliptický trenažér HMS H1708-i je tréningové zariadenie vysokej triedy. Elliptický trenažér HMS H1708-i je charakteristický športovým a neobvykle dynamickým..

  585,00 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb