Badmintonový set WISH 308 - žltý

Badmintonový set WISH 308 - žltý
Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Bedminton | Bedmintonové sety
Výrobca:WISH
Cena:12,20 €

Badmintonový set WISH 316 K určená pre začínajúcich a rekreačných hráčov. Štruktúra rakety je tvorená oceľou a hliníkom čo zlepšuje stabilitu rakety, tiež ľahkosť a jej flexibilitu. Kvalita ovládateľnosti rakety je zaručená technológiou ISODYNAMIC. Technológia: Isodynamic - termín definuje charakteristický tvar hlavy rakety centrálneho poľa výpletu pre optimálny zásah letky so zvýšením kvality o 32%. Špecifikácia: Použité materiály: Rám: Oceľ + hliník Dĺžka: 66,5 cm Váha: 105 - 109g Výplet: 8,16 - 9 kg (18-20 libier) Šírka ručička: G3 V balení: 2x raketa Plný obal


 • FUN START-Sada na badminton*
  FUN START-Sada na badminton*

  Súprava na badminton, ktorá sa skladá so štyroch rakiet, dvoch loptičiek a sieťky vrátane rámu pre montáž do zeme. Technické parametre: materiál:..

  17,99 €
 • FIT ONE GREEN Sada na badminton zelená*
  FIT ONE GREEN Sada na badminton zelená*

  Súprava určená pre rekreačnú hru. Rám vyrobený z vysoko kvalitného hliníka spoločne s Built-in T-joint zaisťuje stabilitu počas hry. Veľmi kvalitná a..

  10,99 €
 • Badmintonový set 4x raketa, 1x loptička, sieť, vak
  Badmintonový set 4x raketa, 1x loptička, sieť, vak

  Badmintonový set pro rekreaci a volný čas. Set obsahuje: - 4x raketa velikosti hlavy 24 cm, materiál: ocel, rukojeť: PVC, výplet: nylon - 1x košík materiál:..

  19,70 €


© 2018 Vyberte si z viac ako 37400 produktov v kategórii Šport a fitness
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb